AVR-M1608C120MT2AB
VARISTOR 12V 15A 0603
قسمت # NOVA:
130-2641370-AVR-M1608C120MT2AB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AVR-M1608C120MT2AB
بسته استاندارد:
4,000
12 V 15 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount, MLCV
سلسلهAVR-M
حداکثر ولت DC7.5 V
ولتاژ واریستور (حداقل)9.6 V
ولتاژ واریستور (نوع)12 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)14.4 V
جریان - موج15 A
انرژی 0.06J
ظرفیت @ فرکانس 400 pF @ 1 kHz