AVRM2012C330KT801N
2.0 X 1.2MM EIA0805
قسمت # NOVA:
130-2641925-AVRM2012C330KT801N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AVRM2012C330KT801N
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
33 V 240 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount, MLCV
سلسلهAVR
حداکثر ولت DC24 V
ولتاژ واریستور (حداقل)29.7 V
ولتاژ واریستور (نوع)33 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)36.3 V
جریان - موج240 A
انرژی 0.5J
ظرفیت @ فرکانس 800 pF @ 1 kHz