MAF2520ASS600CT000
FERRITE BEAD 60 OHM 1008 1LN
قسمت # NOVA:
321-2516148-MAF2520ASS600CT000
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MAF2520ASS600CT000
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
60 Ohms @ 1 MHz 1 - Ferrite Bead 1008 (2520 Metric) 700mA 364mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهTDK Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهMAF
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 60 Ohms @ 1 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)700mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 364mOhm
بسته / مورد1008 (2520 Metric)
اندازه / ابعاد0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلتر-
ارتفاع (حداکثر) 0.039" (1.00mm)