AVRM1608C390KT271N
VARISTOR 39V 78A 0603
قسمت # NOVA:
130-2641303-AVRM1608C390KT271N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AVRM1608C390KT271N
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
39 V 78 A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0603 (1608 Metric)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
سلسلهAVR
حداکثر ولت DC28 V
ولتاژ واریستور (حداقل)35 V
ولتاژ واریستور (نوع)39 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)43 V
جریان - موج78 A
انرژی 0.10J
ظرفیت @ فرکانس 270 pF @ 1 kHz