B72500P8200S060
EIA0603, AUTOETHERNET 100BASE-T1
قسمت # NOVA:
130-2642501-B72500P8200S060
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
B72500P8200S060
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
100 V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
| RoHS | 1 | |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) | |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 150°C (TA) | |
| نوع نصب | Surface Mount, MLCV | |
| سلسله | - | |
| حداکثر ولت AC | 20 V | |
| حداکثر ولت DC | 24 V | |
| ولتاژ واریستور (حداقل) | 99 V | |
| ولتاژ واریستور (نوع) | 100 V | |
| ولتاژ واریستور (حداکثر) | 110 V | |
| انرژی | - | |
| ظرفیت @ فرکانس | 4.7 pF @ 1 MHz | |