BLP9LA25SGZ
BLP9LA25SG/SOT1483/REELDP
قسمت # NOVA:
308-2255140-BLP9LA25SGZ
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLP9LA25SGZ
برگه اطلاعات فنی:
RF Mosfet LDMOS 1MHz ~ 941MHz 18.4dB 25W SOT1483-1
بسته بندیTape & Reel (TR)
بسته دستگاه تامین کننده SOT1483-1
شماره محصول پایه BLP9
سلسلهBLP
کسب کردن 18.4dB
شکل سر و صدا-
توان خروجی 25W
بسته / موردSOT-1483-1
رتبه فعلی (آمپر) -
ولتاژ - نامی13.6 V
فرکانس 1MHz ~ 941MHz