BLP9LA25SZ
BLP9LA25S/SOT1482/REELDP
قسمت # NOVA:
308-2254955-BLP9LA25SZ
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLP9LA25SZ
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
RF Mosfet LDMOS 1MHz ~ 941MHz 18.4dB 25W SOT-1482-1
More Information
دسته بندیترانزیستورها - FETs، MOSFET - RF
سازندهAmpleon USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
بسته دستگاه تامین کننده SOT-1482-1
شماره محصول پایه BLP9
سلسلهBLP
کسب کردن 18.4dB
شکل سر و صدا-
توان خروجی 25W
بسته / موردSOT-1482-1
رتبه فعلی (آمپر) -
ولتاژ - نامی13.6 V
فرکانس 1MHz ~ 941MHz