BLP15M9S100GZ
BLP15M9S100G/SOT1483/REELDP
قسمت # NOVA:
308-2255147-BLP15M9S100GZ
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLP15M9S100GZ
برگه اطلاعات فنی:
RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 32 V 900 mA 1.4GHz 18dB 100W SOT1483-1
بسته بندیTape & Reel (TR)
بسته دستگاه تامین کننده SOT1483-1
شماره محصول پایه BLP15
سلسلهBLP
کسب کردن 18dB
ولتاژ - تست32 V
شکل سر و صدا-
فعلی - تست 900 mA
توان خروجی 100W
بسته / موردSOT-1483-1
رتبه فعلی (آمپر) 1.4µA
ولتاژ - نامی65 V
فرکانس 1.4GHz