AFT09MS031GNR1
FET RF 40V 870MHZ TO270-2G
قسمت # NOVA:
308-2254828-AFT09MS031GNR1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AFT09MS031GNR1
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
RF Mosfet LDMOS 13.6 V 500 mA 870MHz 17.2dB 31W TO-270-2 GULL
More Information
دسته بندیترانزیستورها - FETs، MOSFET - RF
سازندهNXP USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
بسته دستگاه تامین کننده TO-270-2 GULL
شماره محصول پایه AFT09
سلسله-
کسب کردن 17.2dB
ولتاژ - تست13.6 V
شکل سر و صدا-
فعلی - تست 500 mA
توان خروجی 31W
بسته / موردTO-270BA
رتبه فعلی (آمپر) -
ولتاژ - نامی40 V
فرکانس 870MHz