BLP5LA55SZ
BLP5LA55S/SOT1482/REELDP
قسمت # NOVA:
308-2255146-BLP5LA55SZ
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLP5LA55SZ
برگه اطلاعات فنی:
RF Mosfet LDMOS 15 V 893 mA 520MHz 19.6dB 55W SOT-1482-1
بسته بندیTape & Reel (TR)
بسته دستگاه تامین کننده SOT-1482-1
سلسلهBLP
کسب کردن 19.6dB
ولتاژ - تست15 V
شکل سر و صدا-
فعلی - تست 893 mA
توان خروجی 55W
بسته / موردSOT-1482-1
رتبه فعلی (آمپر) 1.4µA
ولتاژ - نامی30 V
فرکانس 520MHz