PTCTL4MR500SBE
PTC RESET FUSE 600V 50MA RADIAL
قسمت # NOVA:
126-2472134-PTCTL4MR500SBE
شماره قطعه سازنده:
PTCTL4MR500SBE
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
Ceramic PTC Resettable Fuse 600V 50 mA Ih Through Hole Radial, Disc
RoHS 1
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C
نوع نصبThrough Hole
سلسله-
تایپ کنیدCeramic
فعلی - حداکثر1 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)50 mA
فعلی - سفر (این)140 mA
زمان سفر1 s
بسته / موردRadial, Disc
اندازه / ابعاد 0.315" Dia x 0.157" T (8.00mm x 4.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.453" (11.50mm)
ضخامت (حداکثر)-
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
مقاومت - 25 درجه سانتیگراد (نوع)50 Ohms
ولتاژ - حداکثر600V