B59755C0115A070
PTC THERMISTOR C 755-A 115-A 70
قسمت # NOVA:
121-2471730-B59755C0115A070
شماره قطعه سازنده:
B59755C0115A070
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
Inrush Current Limiter ±25% 1.4 A 0.512" (13.00mm)
More Information
دسته بندیمحدود کننده های جریان هجومی (ICL)
سلسلهAutomotive, AEC-Q200
فعلی - حداکثر حالت پایدار1.4 A
قطر0.512" (13.00mm)
فاصله سرب1.378" (35.00mm)
تحمل±25%
آژانس تایید UR
نامهای دیگر495-7220
B59755C 115A 70