CMF-RL10-0
PTC RESET FUSE 220V 150MA RADIAL
قسمت # NOVA:
126-2471893-CMF-RL10-0
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
CMF-RL10-0
بسته استاندارد:
300
برگه اطلاعات فنی:
Ceramic PTC Resettable Fuse 220V (600V Int) 150 mA Ih Through Hole Radial, Disc
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه CMF-RL
سلسلهCMF-RL
تایپ کنیدCeramic
فعلی - حداکثر3 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)150 mA
فعلی - سفر (این)300 mA
زمان سفر450 ms
بسته / موردRadial, Disc
اندازه / ابعاد 0.374" L x 0.177" W (9.50mm x 4.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.532" (13.50mm)
ضخامت (حداکثر)-
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
مقاومت - 25 درجه سانتیگراد (نوع)10 Ohms
ولتاژ - حداکثر220V (600V Int)