PTCTL7MR100SBE
PTC RESET FUSE 600V 175MA RADIAL
قسمت # NOVA:
126-2472243-PTCTL7MR100SBE
شماره قطعه سازنده:
PTCTL7MR100SBE
بسته استاندارد:
200
برگه اطلاعات فنی:
Ceramic PTC Resettable Fuse 600V 175 mA Ih Through Hole Radial, Disc
RoHS 1
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C
نوع نصبThrough Hole
سلسله-
تایپ کنیدCeramic
فعلی - حداکثر1 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)175 mA
فعلی - سفر (این)400 mA
زمان سفر7 s
بسته / موردRadial, Disc
اندازه / ابعاد 0.512" Dia x 0.217" T (13.00mm x 5.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.709" (18.00mm)
ضخامت (حداکثر)-
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
مقاومت - 25 درجه سانتیگراد (نوع)10 Ohms
ولتاژ - حداکثر600V