PTCCL10H010SBE
PTC RESET FUSE 600V 10MA RADIAL
قسمت # NOVA:
126-2472246-PTCCL10H010SBE
شماره قطعه سازنده:
PTCCL10H010SBE
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
Ceramic PTC Resettable Fuse 600V 10 mA Ih Through Hole Radial, Disc
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهVishay Beyschlag/Draloric/BC Components
RoHS 1
دمای عملیاتی -20°C ~ 85°C
نوع نصبThrough Hole
سلسلهPTCCL
تایپ کنیدCeramic
فعلی - حداکثر2 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)10 mA
فعلی - سفر (این)50 mA
بسته / موردRadial, Disc
اندازه / ابعاد 0.394" Dia x 0.256" T (10.00mm x 6.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.532" (13.50mm)
ضخامت (حداکثر)-
فاصله سرب0.320" (8.12mm)
مقاومت - 25 درجه سانتیگراد (نوع)400 Ohms
ولتاژ - حداکثر600V