CD15ED560JO3F
CAP MICA 56PF 5% 500V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-298842-CD15ED560JO3F
شماره قطعه سازنده:
CD15ED560JO3F
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
56 pF Mica Capacitor 500 V Radial
RoHS 1
سلسلهCD15
ظرفیت56 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.358" (9.10mm)