CD19FA103FO3F
CAP MICA 10000PF 1% 100V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-401166-CD19FA103FO3F
شماره قطعه سازنده:
CD19FA103FO3F
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
10000 pF Mica Capacitor 100 V Radial
RoHS 1
سلسلهCD19
ظرفیت10000 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.720" L x 0.370" W (18.30mm x 9.40mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.598" (15.20mm)