CD15CD150DO3F
CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-298974-CD15CD150DO3F
شماره قطعه سازنده:
CD15CD150DO3F
برگه اطلاعات فنی:
15 pF Mica Capacitor 500 V Radial
سلسلهCD15
ظرفیت15 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.358" (9.10mm)