CD15FD301JO3
CAP MICA 300PF 5% 500V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-298997-CD15FD301JO3
شماره قطعه سازنده:
CD15FD301JO3
برگه اطلاعات فنی:
300 pF Mica Capacitor 500 V Radial
سلسلهCD15
ظرفیت300 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.390" (9.90mm)