CD5EC560JO3F
CAP MICA 56PF 5% 300V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-299255-CD5EC560JO3F
شماره قطعه سازنده:
CD5EC560JO3F
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
56 pF Mica Capacitor 300 V Radial
More Information
دسته بندیخازن های میکا و PTFE
سازندهCornell Dubilier Electronics (CDE)
RoHS 1
سلسلهCD5
ظرفیت56 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.272" L x 0.150" W (6.90mm x 3.80mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.220" (5.60mm)