CD15FD201JO3
CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-298866-CD15FD201JO3
شماره قطعه سازنده:
CD15FD201JO3
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
200 pF Mica Capacitor 500 V Radial
More Information
دسته بندیخازن های میکا و PTFE
سازندهCornell Dubilier Electronics (CDE)
RoHS 1
سلسلهCD15
ظرفیت200 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.382" (9.70mm)