MCZ1210AH301L2TA0G
CMC 100MA 2LN 300 OHM SMD
قسمت # NOVA:
318-2526575-MCZ1210AH301L2TA0G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MCZ1210AH301L2TA0G
بسته استاندارد:
4,000
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4.5Ohm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهTDK Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهMCZ-AH
رتبه بندی ولتاژ - DC5V
رتبه بندی ولتاژ - AC-
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
اندازه / ابعاد 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
بسته / مورد0504 (1210 Metric), 4 Lead
تعداد خطوط2
امپدانس @ فرکانس 300 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)100mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 4.5Ohm
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 0.024" (0.60mm)