SU9VF-01250
CMC 25MH 100MA 2LN TH
قسمت # NOVA:
318-2559378-SU9VF-01250
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SU9VF-01250
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
25 mH @ 1 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 100mA DCR 9Ohm
| رتبه بندی ولتاژ - DC | - | |
| رتبه بندی ولتاژ - AC | 250V | |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 120°C | |
| نوع نصب | Through Hole | |
| اندازه / ابعاد | 0.669" L x 0.433" W (17.00mm x 11.00mm) | |
| شماره محصول پایه | SU9VF | |
| بسته / مورد | Vertical, 4 PC Pin | |
| اندوکتانس @ فرکانس | 25 mH @ 1 kHz | |
| تعداد خطوط | 2 | |
| رتبه فعلی (حداکثر) | 100mA | |
| مقاومت DC (DCR) (حداکثر) | 9Ohm | |
| آژانس تایید | - | |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.669" (17.00mm) | |