SU9H-01100
CMC 10MH 100MA 2LN TH
قسمت # NOVA:
318-2559137-SU9H-01100
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SU9H-01100
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
10 mH @ 1 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 100mA DCR 8Ohm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهKEMET
RoHS 1
سلسلهSU
رتبه بندی ولتاژ - DC-
رتبه بندی ولتاژ - AC250V
دمای عملیاتی -25°C ~ 120°C
نوع نصبThrough Hole
اندازه / ابعاد 0.669" L x 0.610" W (17.00mm x 15.50mm)
شماره محصول پایه SU9H
بسته / موردVertical, 4 PC Pin
اندوکتانس @ فرکانس 10 mH @ 1 kHz
تعداد خطوط2
رتبه فعلی (حداکثر)100mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 8Ohm
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 0.492" (12.50mm)