MF72-012D7
ICL 12 OHM 20% 1A 9MM
قسمت # NOVA:
121-2470620-MF72-012D7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MF72-012D7
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Inrush Current Limiter 12 Ohms ±20% 1 A 0.354" (9.00mm)
More Information
دسته بندیمحدود کننده های جریان هجومی (ICL)
سازندهCantherm
RoHS 1
سلسلهMF72
R @ 25 درجه سانتی گراد12 Ohms
فعلی - حداکثر حالت پایدار1 A
R @ فعلی816 mOhms
قطر0.354" (9.00mm)
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
تحمل±20%