B72210S0271K341
VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
قسمت # NOVA:
130-2644797-B72210S0271K341
شماره قطعه سازنده:
B72210S0271K341
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
430 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
More Information
دسته بندیTVS - واریستورها، MOVs
سازندهEPCOS - TDK Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبThrough Hole
سلسلهStandard
حداکثر ولت AC275 V
حداکثر ولت DC350 V
ولتاژ واریستور (حداقل)387 V
ولتاژ واریستور (نوع)430 V
ولتاژ واریستور (حداکثر)473 V
جریان - موج2.5 kA
انرژی 43J
ظرفیت @ فرکانس 220 pF @ 1 kHz
بسته / موردDisc 10mm