SU9VF-07015
CMC 1.5MH 700MA 2LN TH
قسمت # NOVA:
318-2559466-SU9VF-07015
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SU9VF-07015
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
1.5 mH @ 1 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 440mOhm
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهKEMET
RoHS 1
سلسلهSU
رتبه بندی ولتاژ - DC-
رتبه بندی ولتاژ - AC250V
دمای عملیاتی -25°C ~ 120°C
نوع نصبThrough Hole
اندازه / ابعاد 0.669" L x 0.433" W (17.00mm x 11.00mm)
شماره محصول پایه SU9VF
بسته / موردVertical, 4 PC Pin
اندوکتانس @ فرکانس 1.5 mH @ 1 kHz
تعداد خطوط2
رتبه فعلی (حداکثر)700mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 440mOhm
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
آژانس تایید -
ارتفاع (حداکثر) 0.669" (17.00mm)