AVT02506E25R00KE
ADJ PWR RES 25 OHM 25W CHAS MT
NOVA partie #:
416-1576909-AVT02506E25R00KE
Pièce de fabricant non:
AVT02506E25R00KE
Paquet Standard:
1
25 Ohms 25 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm) 2.000" (50.80mm) Length
Type d'ajustementSlide
Puissance (watts) 25 W
Diamètre0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm)
Tolérance±10%
RésiliationSolder Lug
Résistance 25 Ohms
Longueur 2.000" (50.80mm)