AVT10006E1R000KE
ADJ PWR RES 1 OHM 100W CHAS MT
NOVA partie #:
416-1576983-AVT10006E1R000KE
Pièce de fabricant non:
AVT10006E1R000KE
Paquet Standard:
1
1 Ohms 100 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.748" OD, 0.500" ID (19.00mm x 12.70mm) 6.496" (165.00mm) Length
Type d'ajustementSlide
Puissance (watts) 100 W
Diamètre0.748" OD, 0.500" ID (19.00mm x 12.70mm)
Tolérance±10%
RésiliationSolder Lug
Résistance 1 Ohms
Longueur 6.496" (165.00mm)