AVT05006E10R00KE
ADJ PWR RES 10 OHM 50W CHAS MT
NOVA partie #:
416-1576937-AVT05006E10R00KE
Pièce de fabricant non:
AVT05006E10R00KE
Paquet Standard:
1
10 Ohms 50 W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm) 4.016" (102.00mm) Length
Type d'ajustementSlide
Puissance (watts) 50 W
Diamètre0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm)
Tolérance±10%
RésiliationSolder Lug
Résistance 10 Ohms
Longueur 4.016" (102.00mm)