ESD5Z12V
TVS DIODE 12VWM 23VC SOD523
قسمت # NOVA:
129-2484506-ESD5Z12V
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ESD5Z12V
بسته استاندارد:
6,000
برگه اطلاعات فنی:
Clamp 5A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهMDD
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 5A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 35pF @ 1MHz
سلسله SOD-523
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 12V
پاور - پیک پالس174W
حفاظت از خط برقYes
ولتاژ - خرابی (حداقل) 14.1V