ESD5Z12T1G
TVS DIODE 12VWM 25VC SOD523
قسمت # NOVA:
129-2488990-ESD5Z12T1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ESD5Z12T1G
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
25V Clamp 9.6A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
شماره محصول پایه ESD5Z12
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 9.6A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 55pF @ 1MHz
سلسله -
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 12V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 25V
پاور - پیک پالس240W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSC-79, SOD-523
ولتاژ - خرابی (حداقل) 14.1V