STS521120U351
TVS DIODE 12VWM 25VC SOD523
قسمت # NOVA:
129-2487154-STS521120U351
شماره قطعه سازنده:
STS521120U351
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
25V Clamp 6A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهEaton - Electronics Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 6A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 35pF @ 1MHz
سلسله BUSSMANN
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 12V (Max)
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 25V
پاور - پیک پالس120W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSC-79, SOD-523
ولتاژ - خرابی (حداقل) 13.3V