ESDA12-1K
TVS DIODE 10VWM 28VC SOD523
قسمت # NOVA:
129-2477840-ESDA12-1K
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ESDA12-1K
برگه اطلاعات فنی:
28V Clamp 16A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOD-523
شماره محصول پایه ESDA12
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 16A (8/20µs)
ظرفیت @ فرکانس 150pF @ 1MHz
سلسله ESDA, TRANSIL™
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 10V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 28V
پاور - پیک پالس450W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردSC-79, SOD-523
ولتاژ - خرابی (حداقل) 12V