SZ1SMB6.5AT3G
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMB
قسمت # NOVA:
129-2482647-SZ1SMB6.5AT3G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SZ1SMB6.5AT3G
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
11.2V Clamp 53.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMB
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 53.6A
ظرفیت @ فرکانس 2140pF @ 1MHz
سلسله Automotive, AEC-Q101
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 6.5V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 11.2V
پاور - پیک پالس600W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AA, SMB
ولتاژ - خرابی (حداقل) 7.22V