YFF18PC1C104MT0H0N
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 16V 0603
قسمت # NOVA:
320-2511485-YFF18PC1C104MT0H0N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
YFF18PC1C104MT0H0N
بسته استاندارد:
4,000
0.1 µF Feed Through Capacitor 16V 4 A 30mOhm 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
More Information
دسته بندیتغذیه از طریق خازن ها
سازندهTDK Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهYFF-P
ظرفیت0.1 µF
بسته / مورد0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 30mOhm
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی16V
از دست دادن درج 40dB @ 7MHz ~ 1GHz
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.035" (0.90mm)
جاری 4 A