SMBJ6.5A-TP
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AA
قسمت # NOVA:
129-2481223-SMBJ6.5A-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMBJ6.5A-TP
برگه اطلاعات فنی:
11.2V Clamp 53.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DO-214AA (SMB)
شماره محصول پایه SMBJ6.5
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 53.6A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله -
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 6.5V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 11.2V
پاور - پیک پالس600W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AA, SMB
ولتاژ - خرابی (حداقل) 7.22V