YFF18PH0J105MT000N
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
قسمت # NOVA:
320-2511595-YFF18PH0J105MT000N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
YFF18PH0J105MT000N
بسته استاندارد:
4,000
1 µF Feed Through Capacitor 6.3V 4 A 12mOhm 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهYFF-P
ظرفیت1 µF
بسته / مورد0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 12mOhm
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی6.3V
از دست دادن درج 40dB @ 800kHz ~ 1GHz
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.035" (0.90mm)
اندازه ریسمان-
جاری 4 A