SM-42TX503
TRIMMER 50K OHM 0.25W GW TOP ADJ
قسمت # NOVA:
420-1597815-SM-42TX503
شماره قطعه سازنده:
SM-42TX503
برگه اطلاعات فنی:
50 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادSquare - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 50 kOhms
سبک خاتمهGull Wing
نامهای دیگرSM-42TX 50K OHM (503)
SM-42TX503TR
SM-42TX503DKR
SM42TX503
SM-42TX 50K ohm(503) 01