SM-42TX502
TRIMMER 5K OHM 0.25W GW TOP ADJ
قسمت # NOVA:
420-1596606-SM-42TX502
شماره قطعه سازنده:
SM-42TX502
برگه اطلاعات فنی:
5 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادSquare - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 5 kOhms
سبک خاتمهGull Wing
نامهای دیگرSM-42TX502CT
SM42TX502
SM-42TX502TR
SM-42TX502DKR
SM-42TX 5K OHM (502)
SM-42TX 5K ohm(502) 01