SM-42TX104
TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP
قسمت # NOVA:
420-1596609-SM-42TX104
شماره قطعه سازنده:
SM-42TX104
برگه اطلاعات فنی:
100 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادSquare - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 100 kOhms
سبک خاتمهGull Wing
نامهای دیگرSM42TX104
SM-42TX 100K ohm(104) 01
SM-42TX104TR
SM-42TX 100K OHM (104)