SM-42TX102
TRIMMER 1K OHM 0.25W GW TOP ADJ
قسمت # NOVA:
420-1597809-SM-42TX102
شماره قطعه سازنده:
SM-42TX102
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
1 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment
More Information
دسته بندیپتانسیومترهای تریمر
سازندهNidec Copal Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
سلسلهSM42
تعداد دورها11
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادSquare - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 1 kOhms
سبک خاتمهGull Wing
نامهای دیگرSM-42TX102CT
SM-42TX102TR
SM-42TX 1K OHM (102)
SM-42TX102DKR
SM42TX102
SM-42TX 1K ohm(102) 01