SM-42TX501
TRIMMER 500 OHM 0.25W GW TOP ADJ
قسمت # NOVA:
420-1597791-SM-42TX501
شماره قطعه سازنده:
SM-42TX501
برگه اطلاعات فنی:
500 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11.0 Turn Top Adjustment
مواد مقاومتیCermet
اندازه / ابعادSquare - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
نوع تنظیمTop Adjustment
توان (وات) 0.25W, 1/4W
تحمل±10%
ضریب دمای±100ppm/°C
مقاومت 500 Ohms
سبک خاتمهGull Wing
نامهای دیگرSM-42TX501CT
SM42TX501
SM-42TX501DKR
SM-42TX 500 OHM (501)
SM-42TX501TR
SM-42TX 500 ohm(501) 01