IXFH32N100X
MOSFET N-CH 1000V 32A TO247
قسمت # NOVA:
312-2265013-IXFH32N100X
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFH32N100X
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 1000 V 32A (Tc) 890W (Tc) Through Hole TO-247
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247
شماره محصول پایه IXFH32
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Ultra X
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 32A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 220mOhm @ 16A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 6V @ 4mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 130 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)1000 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 4075 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 890W (Tc)