APT10090BLLG
MOSFET N-CH 1000V 12A TO247
قسمت # NOVA:
312-2264835-APT10090BLLG
شماره قطعه سازنده:
APT10090BLLG
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 1000 V 12A (Tc) 298W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247 [B]
شماره محصول پایه APT10090
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهPOWER MOS 7®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 12A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 950mOhm @ 6A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 71 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)1000 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1969 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 298W (Tc)