IXFH20N100P
MOSFET N-CH 1000V 20A TO247AD
قسمت # NOVA:
312-2278460-IXFH20N100P
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFH20N100P
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 1000 V 20A (Tc) 660W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهIXYS
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247AD (IXFH)
شماره محصول پایه IXFH20
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Polar
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 20A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 570mOhm @ 10A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 6.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 126 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)1000 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 7300 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 660W (Tc)