IXFX32N100Q3
MOSFET N-CH 1000V 32A PLUS247-3
قسمت # NOVA:
312-2313468-IXFX32N100Q3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFX32N100Q3
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 1000 V 32A (Tc) 1250W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PLUS247™-3
شماره محصول پایه IXFX32
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Q3 Class
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 32A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 320mOhm @ 16A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 6.5V @ 8mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 195 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)1000 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 9940 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1250W (Tc)