TP5KP60A
TVS DIODE 60VWM 96.8VC P600
قسمت # NOVA:
129-2531815-TP5KP60A
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TP5KP60A
بسته استاندارد:
800
برگه اطلاعات فنی:
96.8V Clamp 52.7A Ipp Tvs Diode Through Hole P600
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده P600
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 52.7A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله Automotive, AEC-Q101, TP5KP
تایپ کنیدZener
کانال های یک طرفه1
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 60V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 96.8V
پاور - پیک پالس5000W (5kW)
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردP600, Axial
ولتاژ - خرابی (حداقل) 66.7V