SMBJ85CA-13-F
TVS DIODE 85VWM 137VC SMB
قسمت # NOVA:
129-2490270-SMBJ85CA-13-F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SMBJ85CA-13-F
برگه اطلاعات فنی:
137V Clamp 4.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
More Information
دسته بندیTVS - دیودها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SMB
شماره محصول پایه SMBJ85
جریان - پیک پالس (10/1000µs) 4.4A
ظرفیت @ فرکانس -
سلسله SMBJ
تایپ کنیدZener
ولتاژ - مقاومت معکوس (نوع) 85V
ولتاژ - بستن (حداکثر) @ Ipp 137V
پاور - پیک پالس600W
حفاظت از خط برقNo
بسته / موردDO-214AA, SMB
ولتاژ - خرابی (حداقل) 94.4V