NJM2842U2-018-TE2
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT89-5
قسمت # NOVA:
15-69030-NJM2842U2-018-TE2
شماره قطعه سازنده:
NJM2842U2-018-TE2
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1A SOT-89-5
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهNJR Corporation/NJRC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-89-5
شماره محصول پایه NJM2842
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.8V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.1V @ 600mA
PSRR 89dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature
بسته / موردSOT-89-5/6
فعلی - ساکن (Iq)500 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 1A